خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

تولید نرم افزارهای تحت وب

طور کلی می توان کلیه محصولات نمایشی تحت وب را به دو بخش اساسی دسته بندی نمود :

 وب سایت های تجاری و اطلاع رسانی :

 طراحي وب استاتيک
وب سايتهای ايستا را مي توان به بروشورهای آنلاين تشبيه کرد با اين تفاوت که در يک وب سايت ايستا شما مي توانيد از انيميشن هاي زيبا و جذاب Flash استفاده کنيد، صفحه ای برای ارسال نظرات و سفارشات بازديدکنندگان داشته باشيد و مهمتر از همه اينکه بر خلاف تبليغات سنتی، محدود به زمان و مکان نخواهيد بود و سايت شما در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنيا قابل دسترس است. اين روش، مناسب آن دسته از افراد است که با توجه به برخي علل نياز به تغيير اطلاعات وب سايت، به صورت مداوم و يا به اصطلاح به روز رساني مکرر ندارند.

 طراحي وب دايناميک (سيستم مديريت محتوا-CMS)
در بعضی از موارد يک وب سايت زيبا به تنهايي کارساز نيست و برای موفقيت در تجارت بايد بتوانيد ارتباط قوي تری با بازديدکنندگان خود داشته باشيد. ما مي توانيم علاوه بر اينکه سايت زيبايی برايتان طراحی مي کنيم، همراه آن يک نرم افزار مديريت محتوای وب یا پورتال نيز ارائه دهيم تا بتوانيد به سادگی و با چند کليک، سايت عظيم خود را مديريت کنيد. اطلاعات را بدون داشتن دانش فنی به روز کنيد و محصولات و خدمات خود را بر روی وب سايتتان به سادگی و با کمترين هزينه به فروش برسانيد. ما با دقت نظر و بررسي کليه پارامترهاي مخصوص اين روش، از جمله آينده نگري در طراحي شکل و فرم وب سايت، کيفيت ساختار آن را طي گذشت زمان تضمين مي نماييم.

 طراحي وب تمام فلش
آيا مي خواهيد کاملا متفاوت از ديگران باشيد؟مي خواهيد بهترين سايت را داشته باشيد؟ مي خواهيد بازديدکنندگان سايتتان را غافلگير و شگفت زده کنيد؟ اگر پاسخ شما به هر يک از سوالات فوق آری است، ما اين نوع طراحی را به شما پيشنهاد مي کنيم. در اين نوع طراحی ما مي توانيم زيباترين و جذابترين سايت را به شما تحويل دهيم. فراموش نکنيد که ما امکان تلفيــق سايتهای تمام فلش را با نرم افزار مديريت محتوا نيز داريم. در نتيجه شما مي توانيد از امکانات يک وب سايت دايناميک علاوه از جذابيت فوق العاده وب سايت خود استفاده نماييد. ما با رعايت کليه مواردي که در کاهش مدت زمان انتظار کاربر براي مشاهــده اين گونه سايت ها مؤثر است و با استفــاده صحيح و به موقع از قدرت انيميشـــن، جلوه هاي سمعي بصري و ...، وب سايتي آماده مي کنيم تا بازديدکنندگان مجذوب صفحه نمايش شده و در نتيجه باعث بهره وري در ارائه محصولات و خدمات شما شود.

 مقايسه روش هاي طراحي وب 


  برنامه های کاربردی تحت وب :

تفاوت اصلی در این بخش با بخش فوق در نوع کاربری این گونه برنامه ها می باشد. معمولا وب سایت ها برای انجام امور تجاری و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرند و در ننتیجه می بایست دارای گرافیک بسیار زیبا و جذاب بوده حد اکثر کارایی را در بارگزاری صفحات داشته باشند. اما برنامه های کاربردی به منظور استفاده های صرفا کاربردی ساخته می شوند و ساعت ها وقت کارمندان و مراجعان گوناگون را به خود اختصاص می دهند. نمونه بسیار شایع آن برنامه های اتوماسیون اداری تحت وب، حسابداری و... می باشد.
در این برنامه های می بایست سعی گردد از بارگزاری مجدد صفحات جلوگیری نمود. و در نتیجه این دید را به مراجع القا نمود که در حقیقت با یک برنامه روبرو است نه یک وب سایت. همچینی با استفاده صحیح و به جا از تکنولوژی های رزو دنیا از قبیل Ajax، Virtual Pages و ... سعی در بالا بردن کارایی این نوع برنامه ها داشت.
دیتانت مفتخر است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و کارشناسان لایق و با تجربه خود توانسته دهها پروژه و برنامه تحت وب ملی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved