خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

نرم افزار پیام کوتاه
دیتانت با تكيه بر دانش فني متخصصان و تكنولوژي‌هاي روز جهاني اقدام به طراحي و پياده‌سازي سيستم ارتباطي در بستر پيام كوتاه مخابرات ايران نموده است.
اين مجموعه با نام DneSMS نويد بخش ارتباطي آسان، هدفمند و سريع براي سازمانها، موسسات و مراجعين آنها مي‌باشد.
شركت مخابرات ايران با فراهم نمودن زمينه ارسال پيام‌كوتاه از طريق اينترنت دريچه جديدي از ارتباطات را پيش روي افراد و سازمانها گشوده است.
از آنجايي كه هر تكنولوژي جهت استفاده و اثربخشي مناسب، براي پاسخگويي به خواسته‌هاي مخاطبان خويش نيازمند به ابزار و بستري مناسب مي‌باشد، لذا دیتانت با هدف جداكردن مسائل و مشكلات مخاطبان همچون دانش فني، هزينه‌هاي استفاده از سرورها و پايگاههاي اينترنتي و نيز استفاده از قابليت‌هاي بالاي نرم افزارهاي رايانه‌اي (Application) و امنيت اطلاعات، اين سيستم را طراحي و پياده سازي نموده است .
كاربران اين سيستم ارتباطي مي‌توانند بدون نياز به سخت افزار جانبي و تنها با استفاده از نرم افزار DneSMS و اتصال به شبكه اينترنت از تمامي قابليت‌هاي اين سيستم استفاده نمايند.
همچنین همزمان کاربران قادر به ارسال و دریافت اس ام اس از طریق پنل وب از هر نقطه ای می باشند. با توجه به نیاز سازمانها و شرکتها جهت دسترسی همیشگی برای استفاده از پیام کوتاه جهت اطلاع رسانی، دیتانت پنل تحت وب این سیستم ارتباطی را نیزطراحی وپیاده سازی نموده است.

 امکانات و ویژگیهای مختص کاربران:

کاربران نهایی نرم افزار قادر خواهند بود مخاطبین مورد نظر خود را در قالب پایگاه داده عضوها و گروهها مدیریت نمایند. شناسه های ارسال مورد نظر خود را درخواست و ثبت نمایند. پیام کوتاه مورد نظر خود را تنظیم نموده و با استفاده از ابزار مدیریت عضوها و گروهها نسبت به انتخاب مخاطبین پیام خود اقدام نمایند.
نرم افزار امکان ارسال پیام کوتاه به تعداد زیادی مخاطب (Bulk SMS) از طریق ابزار مدیریت عضوها و گروهها و یا دریافت اطلاعات خام از فایلهای Text حاوی شماره های تلفن همراه مخاطبان را به راحتی و با چند کلیک در اختیار کاربر نهایی قرار می دهد.
کاربران نرم افزار مدیریت و ارسال پیام کوتاه دیتانت می توانند اعتبار مالی خود جهت استفاده از خدمات را از طریق سیستم پرداخت الکترونیک تعبیه شده در نرم افزار با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب در هر لحظه از شبانه روز افزایش دهند. کاربران همچنین قادرند گزارشات کامل عملکرد خود (شامل گزارشات ارسال ها و گزارشات مالی) را مشاهده نمایند. از جمله امکانات آن می توان به :

 ارسال تکی ؛
 ارسال گروهی ؛
 ارسال گروهی با ورود از یک فایل ؛
 امکان اتصال به پایگاه های داده سازمان ها و شرکت ها و دریافت اطلاعات از این پایگاه ها
 مشاهده پیام های ارسالی و دریافتی تحت وب ؛
 دارای کنتور داخلی جهت نظارت هر چه بیشتر مدیران
 ایجاد کاربران با سطوح دسترسی متفاوت و تعیین محدودیت ارسال ؛
 افزایش اعتبار از طریق کارت بانکهای عضو شتاب؛
 امکان مدیریت گروه ها
 امکان تعریف برنامه های زمان بندی شده برای ارسال پیام کوتاه
 امکان ارسال پیام کوتاه با نام شما به جای شماره های معمول سرور های پیام کوتاه (شناسه ارسال (SenderID) عبارتی است که پس از دریافت پیام کوتاه در دستگاه تلفن همراه گیرنده به عنوان فرستنده پیام نمایش داده می شود و هیچگونه وابستگی به نوع دستگاه تلفن همراه مخاطب و فهرست شماره های ذخیره شده در آن ندارد.)
 امکان ارسال پیام های بلند به طوری که در یک پیام رویت شوند
 امکان ارائه گزارش های آنلاین از تعداد و هزینه پیام های ارسالی

 امکانات و ویژگیهای مختص ارائه دهندگان خدمات (نمایندگان):

نرم افزار مدیریت و ارسال پیام کوتاه دیتانت به گونه ای طراحی گردیده است که برای اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند امکان فعالیت در این حوزه را در قالب ارائه دهنده خدمات (نماینده) فراهم می نماید.
ساختار نمایندگی نرم افزار به هر یک از ارائه دهندگان خدمات اجازه تعریف نمایندگیهای زیرمجموعه با امکاناتی مشابه خود (فروش با نام تجاری اختصاصی، نرخ گذاری اختصاصی و...) به منظور گسترش شبکه فروش را می دهد.
ارائه دهندگان خدمات با استفاده از امکانات تعبیه شده در نرم افزار قادر خواهند بود تنظیمات اختصاصی مربوط به Logo و نام تجاری خود را در نرم افزار ثبت نموده و با تولید فایل پروانه نمایندگی خود (License File)، نرم افزار را با نام تجاری خود منتشر نمایند، از ابزار تنظیمات نرخ گذاری جهت تعریف هزینه خدمات مختلف برای کاربران و نمایندگان خود استفاده نمایند و از ابزار مدیریت کاربران و ارائه دهندگان خدمات برای مشاهده ویژگیها و اعمال تنظیمات مربوط و افزایش اعتبار غیر الکترونیک برای هر یک از آنان بهره گیرند.
سیستم پرداخت الکترونیک شرکت تجارت الکترونیک سامان بصورت آماده در نرم افزار مدیریت و ارسال پیام کوتاه دیتانت برای ارائه دهندگان خدمات و کاربران آنها تعبیه شده است. ارائه دهندگان خدمات کافیست با ورود اطلاعات Merchant ID و Password اعلام شده از سوی شرکت تجارت الکترونیک سامان، امکان پرداخت آنلاین با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب که قابلیت پرداخت اینترنتی دارند را برای کاربران نهایی و نمایندگان خود فراهم نمایند.

موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved