خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

سامانه پشتیبانی آنلاین


سامانه پشتیبانی آنلاین دیتانت با بهره گیری از یکی بهترین و معروف ترین سیستم خدمات رسانی جهان یعنی برنامه Support Suite شرکت کایاکو تولید شده است. این برنامه در حقیقت نسخه فارسی شده کامل این برنامه می باشد که با توجه به اخذ مجوزهای لازم از این شرکت توسط دیتانت با کارآیی کامل در اختیار کلیه سازمان ها و شرکت های بزرگ تولید کننده نرم افزار می باشد.
از جمله امکانات منحصر به فرد نسخه حاضر می توان به وجود تاریخ هجری شمسی در ابن برنامه استناد نمود. در  اکثر بخش های حساس برنامه تاریخ ها به صورت هجری شمسی به نمایش در می آیند.

برنامه فوق از سه بخش کلی تشکیل شده است :

 بخش کاربران :
در این بخش کاربران و افرادی که احتیاج به راهنمایی و پشتیبانی دارند ثبت نام نموده و می توانند پس از ورود به سیستم با مشخصات کاربری خود به بخش های گوناگون سیستم دسترسی داشته باشند از جمله امکانات این بخش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 مکان ثبت درخواست پشتیبانی به صورت دسته بندی شده
سیستم هوشمند راهنمایی بر اساس متن پشتیبانی : سیستم به طور خودکار درخواست ارسالی را با درخواست های قبلی چک نموده و در صورت تشابه جواب های داده شده به پست های قبلی را به کاربر پیشنهاد می نماید.
 امکان پیگیری درخواست های ارسال شده و نگهداری سابقه
 امکان پرسش و پاسخ در یک درخواست به صورت پشت سر هم
 ثبت پایان برای هر درخواست پس از دریافت جواب
 امکان استفاده از ویزاد برای یافتن و رفع اشکال (Troubleshooter)
 امکان استفاده از پایگاه دانش (Knowledge Base) سیستم
 امکان دریافت و بارگزاری فایل های آپدیت و پچ از طریق بخش دانلود
 مکان مشاهده و دریافت مقالات ارسال شده در پایگاه
 مکان نظر دهی به مقالات
 مکان تعریف کاربران برای پاسخگویی به مشکلات سایرین
 مکان چت آنلاین با مسئولین بخش پشتیبانی
 ....

 بخش کارمندان :
این گروه در حقیقت وظیفه پاسخگویی به درخواست ها و سئوالات را برعهده دارند. این گروه به سئوالها جواب می دهند، پایگاه دانش، مقالات، اخبار، و سایر بخش ها را مدیریت می نمایند و در نهایت به وسیله برنامه چت به صورت آنلاین، کاربران را راهنمایی می نمایند.
وظیفه مدیریت اطلاعات کاربران نیز بر عهده این گروه می باشد. در حقیقت موتور اصلی سامانه را این گروه به گردش درمی آورند.

 بخش مدیران :
این گروه عملکرد های مدیریتی سامانه را کنترل می نمایند. کارمندان را مدیریت کرده و از عملکرد آنان گزارش های دلخواه خود را تهیه می نمایند. برنامه های کاری گروه کارمندان را برنامه ریزی کرده و مدیریت می کنند.
همچنین می توانند شمای گرافیکی سامانه را به دلخواه خود تغییر داده و مثلا آرم و لوگوی سازمان متبوع خود را در آن به نمایش بگذارند. زبان های جدید تعریف کنند و در کل کلیه بخش های وب سایت را مدیریت نمایند.

موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved