خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

تجهیزات شبکه DeltaLink

شرکت دلتالینک یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های تولید تجهیزات شبکه در کشور روسیه می باشد که توانسته است با ارائه تجهیزات خاص و نادر، مکانی رفیع در بین شرکت های تولیدکننده تجهیزات شبکه به خود اختصاص دهد. به طور کلی تجهیزات این شرکت به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند :

 آنتن و رادیوی Wireless:
رادیوهای ساخته شده توسط دلتالینک دارای قدرت و برد بسیار بالا می باشند. این رادیوها توانی بین 50mW تا 1W بوده و در نتیجه فواصل بسیار طولانی را پوشش می دهند این فاصله به صورت آزمایشگاهی بیش از 50 کیلومتر می باشد. همچنین با توجه به طبیعت بسیار سرد و مرطوب روسیه این سیستم ها توانایی کار در رنج دمایی -40 تا 60 درجه سانتیگراد و رطوبت 95% را دارا می باشند. همچنین بایستی اشاره نمود که کلیه رادیوهای و آنتن ها به صورت یکپارچه بوده و تنها یک لینک شبکه در محل نصب آنتن احتیاج می باشد.

 

دریافت کاتالوگ به همراه اطلاعات فنی


  فایروالهای چند کاره :

بخش دیگر محصولات این شرکت به فایروالهای چند منظوره اختصاص دارد . این نوع فایروال دارای کلیه امکانات فایروال های پیشرفته بوده و در عین حال توانایی انجام کار تجهیزاتی از قبیل Access Server, Cache Server, DHCP Server, DNS Server و ... را نیرز دارا می باشد.

دریافت کاتالوگ به همراه اطلاعات فنی

موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved