راهکارهای دیتانت

طي يك دهه‌ي گذشته، ميليون‌ها نفر به جمع كاربران خدمات فنآوری اطلاعات در ايران افزوده شده است. اين گروه ديگر توقعات و نيازهاي يك‌سان و پيش پا افتاده‌اي ندارند، بلكه هر يك به فراخور نوع كاربري، شرايط اقتصادي و حتی تخصص خود، به سرويس ويژه‌ا‌ي براي گذران کارهای خود اينترنت نياز دارند. به همين دلیل، دیتانت راهكارهاي متنوعي را در زمینه های مرتبط با فعالیت های خود براي كاربران مختلف طراحي كرده است كه مي‌تواند مورد استفاده‌ي مشتريان قرار گيرد.

 راهكارهای سازمان های ملی و ادارات دولتی
دیتانت با توجه به گستردگی فعالیت این نوع کاربران، راهكارهي متنوعي را براي آنان ارايه مي‌كند، اين راهكارها، به گونه‌اي تعريف، طراحي و ارايه گرديده كه به شايستگي پاسخ‌گوي نياز اين گروه از مشتريان باشد. برای مطالعه بیشتر به بخش 'سازمان های ملی و ادارات دولتی' مراجعه نمایید.
 
 راهكارهای کارخانه های صنعتی و فروشگاه های بزرگ
دیتانت راهكارهاي گوناگوني را براي کارخانه های صنعتی و فروشگاه های بزرگ ارايه مي‌دهد، كه مي‌توانند بسته به نياز خود، از میان آنها را انتخاب نمایند. براي آشنايي با اين راهكارها به بخش 'کارخانه های صنعتی و فروشگاه ها' مراجعه نمایید.

 راهكارهای شرکت ها و مؤسسات خدماتی
شركت‌ها و مؤسسات خدماتی مي‌توانند از راهكارهاي گوناگوني كه دیتانت بر اساس ويژگي‌هاي خاص آنان ارايه مي‌كند. بهره گيرند. براي آشنايي بیشتر بخش 'شرکت ها و مؤسسات خدماتی' مراجعه نمایید.

راهكارهای دانشگاه ها و مراکز آموزشی بزرگ
سرویس دهی خوب و مناسب به دانشجویان یکی از اهداف کلیه مراکز آموزشی و دانشگاهی است. دیتانت با درنظر گرفتن این هدف راهکارهایی را برای این نوع مراکز طراحی و آماده نموده است. براي آشنايي بیشتر بخش 'دانشگاه ها و مراکز آموزشی بزرگ' مراجعه نمایید.کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Engineering Co., All rights reserved