خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

مزایای MicroTrench

 کاهش بسیار شدید در هزینه های تخریب آسفالت و خاک برداری
از آنجا که این سیستم تنها نیاز به یک شکاف بسیار نازک دارد، هزینه های تخریب بسیار پایین تر از هر نوع روش دیگری می باشد. ضمن آن که در این روش هیچ نوع نخاله و ضایعات باقی نمی ماند و احتیاج به خاک برداری بیشتر نیز ندارد.
 
 کاهش هزینه های مربوط به نقشه برداری و عملیات مهندسی
از آنجا که در این روش خاک برداری و تخریب وجود ندارد به عملیات مهندسی کمتری نیازمند است. کافی است مسیر حرکت فیبر را داشته باشید تا بتوانید به سرعت شروع به کار نمایید.

 کاهش هزینه های مربوط به ترمیم شبکه های خدمات شهری مانند شبکه آب و برق و...
از آنجا که معمولا تأسیسات شهری در عمقی بیشتر از 50 متر از سطح زمین قراردارند کار گزاری به روش MicroTrench معمولا صدمه ای به آن وارد نمی کند. 

 کاهش هزینه های کنترل ترافیک
با توجه به آن که مسیر فیبر هیچ نوع تخریبی صورت نگرفته است مسیر در همه شرایط کاملا باز و قابل استفاده می باشد و احتیاج به هیچ نوع پوشش موقت (مانند ورقه های عظیم فلزی ) نداشته همچنین به هیچ عنوان باعث ایجاد ترافیک در شهر نخواهد شد. 

 کاهش هزینه های ترمیم وبازسازی
ترمیم و بازسازی شکاف ایجاد شده در آسفالت و یا هر نوع سطح دیگر معمولا با استفاده از خاک نرم و آسفالت سرد انجام می پذیرد. ابتدا کمی خاک نرم بر روی داکت ریخته می شود سپس با آسفالت سرد شکاف کاملا پر می گردد.

 عدم تخریب و زشت سازی محیط شهری
با توجه به آن که اثر شیار ایجاد شده در آسفالت و یا پیاده رو بسیار کم است به هیچ عنوان به چهره شهر آسیب نخواهد رساند.

 سرعت بسیار بالاتر از سیستم های مشابه دیگر
با توجه به نحوه کارگزاری فیبر در هر ساعت می توان نزدیک به 50 متر پیشرفت نمود. چنین عددی با استفاده از سایر روش ها واقعا غیر قابل تصور می باشد.

 امنیت بسیار بالاتر و کیفیت بهتر
از آنجا که داکت ها دارای بالاترین و بهترین شرایط ایمنی بوده در مقابل فشار، یخ زدگی، حرارت شدید و ... مقاوم هستند، شبکه فیبر با بهترین امنیت و کیفیت اجرا می گردد. 

 امکان دسترسی به فیبر برای انجام عملیات گسترش و نگهداری
سیستم داکت گزاری دیتانت به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و بدون انجام هیچ نوع عملیات عمرانی به فیبر خود دسترسی داشته و عملیات گسترش مانند گذراندن فیبر جدید از داکت و یا تعویض آن را با کمترین هزینه و زمان انجام دهید.

موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved