خانه


  راهکارهای دیتانت


  نقشه سایت


  پشتبانی آنلاین
 
صفحه اصلی
درباره دیتانت
محصولات و خدمات
راهکارهای جامع
تکنولوژی‌های نوین
مدیریت خدمات
پایگاه دانش
تماس با ما

درباره شرکت
با توجه به اهميت و نقش نظامهاي اطلاعاتي در فرآيند فعاليتهاي مختلف فني، اجرائي، سازماني و اجتماعي از يك طرف و لزوم طراحي و پياده سازي نظام اطلاعاتي و شبكه هاي اطلاع رساني جامع و به روز شده در بخشهاي مختلف دولتي و خصوصي از جهت ديگر , پرداختن به تدوين و طراحي پايگاه هاي اطلاعاتي و اطلاع رساني براي تمام سطوح خرد و كلان را, اجتناب ناپذير مينمايد. بر همين اساس و با شناخت اين نياز « گروه مهندسين مشاور ديتانت » تدوين ، طراحي و پياده سازي سيستمهاي اطلاعاتي يكپارچه جامع و كاربردي، اجراي دوره هاي آموزشي تخصصي و ارائه خدمات جامع فناوري اطلاعات را از اهداف و اصول فعاليتهاي خويش برگزيد. تا ضمن انجام اين فعاليتها بصورت كاملا تخصصي و حرفه اي، گامي هرچند كوچك را در تحقق اهداف ملي به سمت ايجاد نظام اطلاعاتي و اطلاع رساني يكپارچه كشور برداشته باشد.

پس از توسعه فعاليتها وگسترش عملكرد در بخشهاي خصوصي و دولتي بدليل ضرورت و نياز به شخصيت حقوقي و رسمي، مهندسين مشاور ديتانت از گــروه به شركـت تغيير وضعيــــت داده و بطــور رسمي با قراردادهــاي حقوقــي به فعاليـت خويش ادامه داد. اين شركت با استفاده از كارآمدترين و مدرن ترين تكنولوژي هاي روز دنيا در زمينه سخت افزار و نرم افزار سعي بر آن دارد تا به سهم خود قدمي كوچك براي حضور ايرانيان در دهكده جهاني اينترنت بردارد.

« شركت مهندسي ديتانت » پس از سازماندهي ساختار تشكيلاتي و ساماندهي منابع و توسعه امكانات خويش و پشتيباني از متخصصين مجرب و اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک، كليه فعاليتهاي خودرا در چهار محور شبكه ، خدمات تخصصي برنامه نويسي تحت وب و راه اندازي مراکز خدماتي اينترنت (ISP) ، سيستمهاي يكپارچه و مجتمع و اتوماسيون اداري تعريف نموده و بر همين اساس فعاليت نمود.با توجه به رشد روزافزون استفاده از اينترنت در جامعه، اين شركت از سال 1381 تلاش خود را معطوف به ارائه خدمات تخصصي برنامه نويسي تحت وب و راه اندازي مراکز خدماتي اينترنت (ISP) نمود. در اين راستا با سرمايه گذاري وسيع و به كارگيري متخصصان با تجربه همچنين استفاده از مدرنترين و موفق ترين تكنولوژي های روز دنيا گامها را مستحكم تر نمود.

در سال 1388 گروه سهام داران شرکت مهندسی دیتانت با ثبت یک شرکت دیگر سعی در تغییر روند و بهبود عملکرد نمود. این شرکت فعالیت های خود را بر اساس تکنولوژی های نوین آغاز نمود و در این راه سه محور اساسی برگزید :
  سیستم های ردیابی و شناسایی
  سیستم های مبتنی بر تکنولوژی Tetra
  تجهیزات و لوازم جانبی فیبر نوری

هم اکنون شرکت مهندسی دیتانت با عقد قراردادهای رسمی با شرکت های بزرگ دنیا در زمینه های فوق، توانسته است به عنوان یکی از اولین و فعال ترین شرکت ها در زمینه تکنولوژی های نوین باشد. این شرکت پس از واردات تجهیزات و دانش مربوط به بخشی از این فعالیت ها، اقدام به طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهایی بر پایه سیستم های شناسایی و شبکه های موبایل خصوصی تترا نموده است و در حال حاضر، دارای چندین راهکار کاملاً داخلی در این زمینه می باشد.

اما اين نكته قابل ذكر است كه « شركت مهندسي ديتانت » سعي نموده است انجام پروژه ها را با نگرش صرفا علمي و تخصصي به انجام برساند و كيفيت دستاوردها را فداي اهداف جانبي يا تجاري ننمايد. برهمين اساس پذيرش پروژه هايي كه بطور بنيادي و اصولي در سطح كلان موثر بوده و در بهسازي فعاليتها و فرآيند گردش عمليات نقش تعيين كننده اي داشته باشند, همچنين بصورت يكپارچه و جامع قابل طراحي و پياده سازي باشند از اولويتهاي اجرايي وعملياتي شركت خواهند بود. هم اکنون شرکت مهندسي ديتانت با ارائه کارنامه اي درخشان از فعاليتهاي مرتبط با وب پاي در مسيري بي انتها نهاده است و اميد آن را دارد که در اين مسير با بهره گيري از عوامل و امکانات موجود نقشي شايسته را در ارتقاء کيفيت صنعت ICT کشور داشته باشد.
موضوعات مرتبط
کلیه حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به فنآوری های نوین دیتانت است. | شرایط و مقررات استفاده | حریم شخصی کاربران | موافقتنامه خدمات
.Copyright © 2002-2009 Datanet Hi-Tech Co., All rights reserved